Klempířské a karosářské práce

Havárie, malé ťuknutí při parkování, kroupy anebo třeba rána chuligána – na konci všech těchto incidentů je většinou poškozená nebo alespoň na jednom místě promáčknutá karoserie. Právě tu, stejně jako hliníkové a plastové díly opraví naše autoklempírna.
On-line rezervace

Nehoda? Svěřte svůj vůz nám!

Široké spektrum služeb
Naše autoklempírna se zaměřuje na opravy kovových i plastových dílů karosérií stejně jako interiérových částí. Podle míry poškození vždy posoudíme možnosti opravy a pokud je možná, provedeme jí. Karosérie poškozené při nehodách rovnáme a opravit často dokážeme i ty zkorodované. Nejen opravené díly umíme opatřit antikorozní vrstvou.

Poradíme si také s vnějšími i interiérovými plastovými díly a nezáleží přitom ani na značce auta. Zkušenosti máme i s opravami karosérií unikátních a luxusních aut jako jsou Porsche, Maserati anebo třeba Bentley.

Disponujeme nejmodernějšími prostředky
pro velké i malé opravy.

K tomu, aby se oprava povedla, je zapotřebí špičkového vybavení a bohatých zkušeností. U nás oboje. Použít můžeme rovnací rám, spotovací stroje (tzv. karosářské bodovky či speciální antikorozní hmotu pro výplň dutin.

K tomu máme tým zkušených profesionálů, kteří patří k nejlepším v oboru.

Drivelab Krč

Vídeňská 744/2, Praha 4
Po-Pá 8 - 18
So 10 - 15
776 670 500
zobrazit číslo
Nabídka služeb
Uvedené ceny jsou včetně DPH (21%)

Vstupní prohlídka a konzultace zdarma

ZDARMA
Rezervace
Nebo volejte na
776 670 500
S kartou Drivelab
sleva 5 %

potřebujete upřesnit cenu pro váš vůz?

Finální cena záleží vždy na modelu, rozsahu poškození a způsobu opravy. Předběžnou cenu karosářské opravy vozu Vám rádi sdělíme telefonicky, e-mailem nebo osobně na jedné z našich poboček.
Nebo volejte na
776 670 500

Karosářské a klempířské práce
objednání online

Využijte náš rezervační online systém
Další služby

Potřebujete poradit a nebo se objednat?

Zanechte nám prosím svoji zprávu a kontakt. Odpovíme Vám co možná nejdříve.
Děkujeme za odeslání formuláře
Vyplněný formulář nebyl odeslán. Prosím, zavolejte nám na 776 670 025

Objednejte se online z pohodlí domova na jakoukoliv z našich služeb

Proč si vybrat nás?
Zajistíme vám kompletní opravu vozů po dopravní nehodě.

Kromě špičkových nástrojů a maximální profesionality nabízíme také zákaznický přístup a nekompromisní důraz na kvalitu odvedené práce. Samozřejmostí je rychlé nacenění opravy podle vašeho popisu a fotografií poškození.

Nikdo nechce jezdit v poškozeném autě, i kdyby mělo jít jen o estetickou záležitost. Díky profesionalitě našich odborníků nebudete muset. Auto, které od  nás bude odjíždět, bude opět vypadat dobře.

Pokud je poškození, které vedlo k opravě, pojistnou událostí, rádi jí s vaší pojišťovnou vyřídíme. Pokud opravu budete platit sami, bude se vám hodit, že ceny jsou u nás nastaveny velmi příjemně.

© 2024 Drivelab s.r.o. | IČO:03732339 | all rights reserved | GDPR podmínky | VOP | REKLamační ŘÁD